Компанія «Family Doors» надає гарантію 12 місяців на свою продукцію та сприяє у вирішенні післягарантійних експлуатаційних питань, протягом усього часу використання дверей. Ми гарантуємо відповідність дверних блоків вимогам ДСТУ Б В.2.6-99:2009 при дотриманні умов транспортування, зберігання, монтажу та експлуатації

Випадок визнається гарантійним ( за умови правильної експлуатації і дотриманні техніки установки):

Зміна геометрії

Руйнування конструкції

При виникненні відшарування і тріщин в шпоні шириною більше 1мм.

Розтріскування фарби

Відшарування плівки

Випадок не визнається гарантійним (і тягне за собою зупинку гарантії):

Якщо пошкодження носить механічний характер , або внаслідок механічних впливів.

У випадку внесення змін в конструкцію виробу (зменшення розмірів по ширині або висоті).

Внаслідок порушення черговості технологічного процесу проведення внутрішніх оздоблювальних робіт ( обклеювання шпалер, штукатурка стін, укладання плитки і т.д.). Рекламації по дверях встановленим в таких приміщеннях розгляду не підлягають , і покупець самостійно несе відповідальність за збереження зовнішніх і експлуатаційних властивостей купленого товару .

У випадку пошкодження дверей внаслідок неправильного складування, зберігання, монтажу, експлуатації, а також при зберіганні виробу в умовах прямої дії атмосферних опадів, сонячного проміння, прямого попадання води та впливу агресивного середовища.

Претензії щодо текстури, кольору, тону приймаються до початку монтажу. Претензії щодо дефектів полотна дверей, елементів коробки і лиштви, що виникли в результаті монтажу не приймаються

Допускається:

 • 1

  Легке напилення фарби на торці полотна, яке невидиме візуально, але відчувається на дотик.

 • 2

  Наявність непрокрасів та видимість рельєфу матеріалу на нижніх та верхніх торцях полотна, та технічні отвори на них (згідно з технологією виробництва).

 • 3

  Два місця з дефектними вкрапленнями не більше 1 мм. в діаметрі на 1 кв. м. полотна, які невидимі оком на відстані від 1 м. при денному освітленні.

 • 4

  Відхил від площинності дверних блоків не більше 2,0 мм на 1 м за висотою і шириною.

 • 5

  Відхили від прямолінійності крайок деталей не більше 1,0 мм на 1 м довжини будь-якої ділянки елемента дверного блока

Рекомендації по експлуатації,
зберіганню та встановленню дверних блоків

Установкою дверного блоку повинні займатися фахівці, що пройшли навчання і мають відповідну кваліфікацію.

Дверні полотна необхідно берегти від потрапляння прямих сонячних променів , високих температур і намокання.

Переміщення дверей проводиться тільки на вазі або за допомогою механічних засобів (візки та ін.) Переміщення двері волоком не допускається.

Встановлення дверного блоку повинна здійснюватися в приміщенні з нормальною вологістю , в якому не повинно бути надмірної сухості або підвищеної температури.

Рекомендується на 3-4 дні покласти двері в приміщення , де вони будуть встановлені, для вирівнювання параметрів вологості і температури.

Експлуатація дверей повинна здійснюватися у внутрішніх приміщеннях з вологістю повітря не більше 65 % при температурі від 15С до 40С .

У процесі експлуатації дверних полотен , коробки, лиштви не повинні застосовуватися механічні методи впливу на них , що викликають їх пошкодження .

Зберігання дверних полотен має бути в горизонтальному положенні, або на торцевій частині з упором до стіни по двом краям виробу

Експлуатація металевих вхідних вуличних дверей повинна здійснюватися при температурному режимі від -30 ° С до + 40 ° С з обов'язковим встановленням навісу або козирка, який є захистом від атмосферного впливу (під прямими променями, прямого попадання снігу і дощу);

Отримуючи замовлення, слід уважно оглянути двері в присутності кур'єра. Всі претензії за зовнішнім виглядом і параметрам замовлення приймаються тільки в момент доставки. Не розкриваючи упаковку товару, поверніть замовлення кур'єру - ми обов'язково його замінимо.

ВАЖЛИВО!

Гарантія є дійсною за наявності платіжних документів та оригіналу рахунку - фактури із справжньою рекомендацією з печаткою фірми - продавця.

Якщо випадок буде визнаний гарантійним, то ремонт виконується безкоштовно.

Покупець має право на обмін товару належної якості протягом 14 днів ( за умови виробничої можливості виготовити товар в цей термін), не рахуючи дати покупки.

Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, упаковка , ярлики і платіжний документ.

Зберігання готового замовлення на складі виробника 10 робочих днів -безоплатно. У випадку неможливості прийняти готове замовлення через 10 робочих днів з моменту інформування про готовність і можливість доставки, клієнт зобов’язаний проінформувати виробника про орієнтовну дату відвантаження та укласти договір зберігання, на комерційних умовах, починаючи з 11 робочого дня збереження товару на складі