Вимоги (претензії) споживачів з обміну, розірвання договору, якості, безпеки, гарантійного ремонту та обміну товарів придбаних Покупцем в Інтернет-магазині https://family-doors.com/ на умовах цього договору, задовольняються Продавцем відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

 

Реалізація права Покупця на повернення або заміну Товару належної якості проводиться протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки (отримання). Обмін Товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також, якщо товар не містить слідів обробки дверного блоку (врізки петель або замків, збір дверної коробки, підрізання дверного полотна).

 

Повернення складського товару належної якості провадиться коштом покупця. При порушенні цілісності упакування, за домовленістю сторін, покупець повинен погасити витрати на перевипуск пакування.

 

Не підлягає заміні або поверненню Товар, який виготовлений за індивідуальним замовленням Покупця. Товаром, виготовленим за індивідуальним замовленням вважається товар, який відсутній на складі Продавця і / або постачальника Продавця в день оформлення замовлення, і проводиться виключно після оформлення замовлення Покупцем. Крім того, товаром виготовленим за індивідуальним замовленням вважається Продукт, виготовлений за індивідуальними розмірами, кольором і / або з іншими індивідуальними властивостями (за індивідуальним дизайн-проектом, унікального асортименту і в обмеженій кількості), який не може бути передано іншим особам або може бути проданий тільки з істотними фінансовими втратами для Продавця.

 

Для повернення або заміни Товару, Покупець зобов'язаний пред'явити оригінал чеку або накладної про сплату, а також паспорт. При простроченні терміну повернення Товару, Продавець має право відмовити Покупцеві в заміні товару або повернення коштів за Товар.