Протипожежні двері

Дверні блоки належать до пасивних елементів протипожежного захисту, що перешкоджають поширенню пожежі протягом заданого часу, регламентованого нормативними вимогами або умовами безпеки. При виникненні пожежі протипожежні двері обмежують поширення пожежі та можливу площу горіння, забезпечуючи успішне гасіння пожежі. Вигляд блоку: одностулкові та двостулкові. Межа вогнестійкості: EI 30 /EI 60. Матеріали : зі скла, сталі, деревини та оснащуються спеціальною фурнітурою, димоізоляцією, вогнестійким герметиком, блокувальним механізмом і доводчиками. Вартість формується індивідуально під Ваше технічне завдання.

Отримати консультацію

 

 

 

Двері для навчальних закладів

У закладах освіти приділяється велика увага інтер'єру, двері в якому, грають важливу роль. Ми радо станемо частиною освітнього проекту за допомогою дверей. Можемо запропонувати широкий вибір оздоблення та кольорів. Матеріали покриття на вибір : HPL панелі, фарбовані, ПВХ, з металевим торцем, зі склопакетом, комбіновані, шпоновані. Гарантуємо зносостійкість, привабливий сучасний зовнішній вигляд за доступну ціну. Вартість формується індивідуально під Ваше технічне завдання.

Отримати консультацію

 

 

 

Двері для медичних установ

Ми пропонуємо якісні двері для використання в лікарнях, медичних приміщеннях, операційних кабінетах, лабораторіях, де потрібна висока стерильність і гігієнічність. Матеріали покриття на вибір : нержавіюча сталь, HPL панель, фарбовані, скляні. Експлуатаційні властивості: зносостійкість, привабливий вигляд, стійкість до ультрафіолету, тепло і звукоізоляція. Вартість формується індивідуально під Ваше технічне завдання.

Отримати консультацію

 

 

 

Вхідні двері для забудовників

Тільки забудовники та будівельні організації мають спецумови на постачання дверних металевих блоків. Кожне замовлення формується по Вашому специфічному технічному завданню, де ви обираєте оздоблення, тип дверей, наповнення, зовнішній вигляд та фурнітуру. Вартість формується індивідуально.

Отримати консультацію

 

 

 

Спецпроекти

Ми готові виконувати спецпроекти по вашому технічному завданню. Комбіновані двері, двері для домашніх улюбленців, нестандартні рішення - звертайтесь, адже ми готуємо рішення, а не шукаємо заперечення.

Отримати консультацію